Lenovo V50s 07IMB SFF 11EF0015UK Core i5-10400 8GB 256GB SSD Win 10 Pro + Microsoft Office Home and Business 2021 T5D-03511

Lenovo V50s 07IMB SFF 11EF0015UK Core i5-10400 8GB 256GB SSD Win 10 Pro + Microsoft Office Home and Business 2021 T5D-03511
Lenovo V50s 07IMB SFF 11EF0015UK Core i5-10400 8GB 256GB SSD Win 10 Pro + Microsoft Office Home and Business 2021 T5D-03511
| Model Name | Lenovo V50s 07IMB SFF 11EF0015UK Core i5-10400 8GB 256GB SSD Win 10 Pro + Microsoft Office Home and Business 2021 T5D-03511 |
| Processor | Intel Core i5-10400 (6C / 12T, 2.9 / 4.3GHz, 12MB) |
| RAM | 1x 8GB UDIMM DDR4-2666 |
| Hard Disk Drive | 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe |
| Optical Drive | NO ODD |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Ports & Interfaces |
1 x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 4 x USB 3.2 Gen 1 1 x microphone (3.5mm) 1 x serial (9-pin) 1 x VGA 1 x HDMI 1.4 out 1 x Ethernet (RJ-45) 2 x USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x line-out (3.5mm) |
| Card Reader | 7-in-1 Card Reader |
| Network | Integrated 100/1000M |
| Audio & Speakers | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec or ALC897Q codec,1.5Wx1 |
| Battery | 260W 85% |
| Dimensions(WxDxH) | 10 cm x 30.4 cm x 27 cm |
| Weight | 4.2 kg (9.26 lbs) |
| Operating System | Windows 10 Pro 64, English |
| Manufacturer Warranty | 1-year, Onsite |
| SKU | 11EF0015UK_T5D-03511 |
|---|---|
| EAN | 0 |
| In Stock | N |
| Model Name | Lenovo V50s 07IMB SFF 11EF0015UK Core i5-10400 8GB 256GB SSD Win 10 Pro + Microsoft Office Home and Business 2021 T5D-03511 |
| Processor | Intel Core i5-10400 (6C / 12T, 2.9 / 4.3GHz, 12MB) |
| RAM | 1x 8GB UDIMM DDR4-2666 |
| Hard Disk Drive | 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe |
| Optical Drive | NO ODD |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Ports & Interfaces | 1 x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 4 x USB 3.2 Gen 1 1 x microphone (3.5mm) 1 x serial (9-pin) 1 x VGA 1 x HDMI 1.4 out 1 x Ethernet (RJ-45) 2 x USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x line-out (3.5mm) |
| Card Reader | 7-in-1 Card Reader |
| Network | Integrated 100/1000M |
| Audio & Speakers | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec or ALC897Q codec,1.5Wx1 |
| Battery | 260W 85% |
| Dimensions(WxDxH) | 10 cm x 30.4 cm x 27 cm |
| Weight | 4.2 kg (9.26 lbs) |
| Operating System | Windows 10 Pro 64, English |
| Manufacturer Warranty | 1-year, Onsite |
| Product Operating System | Windows 10 Pro |
| Product Storage | 256GB SSD |

